Lavozimga tayinlash

«Oʻzbekiston temir yoʻllari» aksiyadorlik jamiyati boshqaruvi raisining buyrugʻiga binoan:

2024 yil 1 iyuldan:
Tuychiyev Abdusalom Mukitdinovich – “Xitoy-Qirg‘iziston-O‘zbekiston” temir yo‘l qurilishi bo‘yicha tashkil etilgan qo‘shma korxonasi boshqaruv raisining “O‘zbekiston temir yo‘llari” aksiyadorlik jamiyati tomonidan o‘rinbosari – Loyiha ofisi boshlig‘i o‘rinbosari;
Usmanov Botir Erkinnovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” filiali Chuqursoy stansiyasi boshlig‘i;
Tuxtaxodjayev Ravshan Abdurashidovich – “O‘ztemiryo‘lhisob” markazi boshlig‘ining moliyaviy-iqtisodiy masalalar bo‘yicha o‘rinbosari;
Xamdamov Nurali Muxtorivich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “O‘zbekiston” lokomotiv depo boshlig‘i;
Omonqulov Eldor Gʻulom O‘gʻli – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyatining Yagona dispetcherlik markaz boshlig‘ining o‘rinbosari - lokomotivlarni ekspluatatsiya qilish bo‘limi boshlig‘i;
Ubaydullayev Sunnatulla Musurmonovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “Termiz lokomotiv deposi” filiali boshlig‘i.

2024 yil 24 iyundan:
Do‘smatov Xojiakbar Farxod o‘gʻli – Korporativ munosabatlar departamenti boshlig‘ining o‘rinbosari - korporativ munosabatlar bo‘limi boshlig‘i;
Saitmuratov Akbar Anvarovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “Qarshi mintaqaviy temir yo‘l uzeli” filiali boshlig‘ining o‘rinbosari - tashish va stansiyalar ishlari bo‘limi boshlig‘i;
Saibov Davronbek Mamasoliyevich – “Temiyo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” filiali Bekobod stansiyasi boshlig‘i.

2024 yil 3 iyundan:
Nabiyev Elyor Elbekovich –Tashishlarni tashkil etish departamentining tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari;
Sugirov Janibek Kadirbergenovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “Qo‘ng‘irot aloqa va signallashtirish distantsiya” filiali boshlig‘i.

2024 yil 13 maydan:
Fayzullayev Lutfulla Ibragimxodjayevich –Logistika va marketing departamenti boshlig‘ining O‘zbekiston va Qozog‘iston logistik markazi qo‘shma korxonasini ochish masalalari bo‘yicha o‘rinbosari;
Shavkatov Parvozbek Shavkatovich – “1-son energomontaj poyezdi” mas’uliyati cheklangan jamiyati direktori o‘rinbosari;
Safarbekov Anvarbek Safarbekovich – Texnik va texnologiya nazorati boshqarmasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari;
Xursandov Feruz Subxonkulovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Yagona dispetcherlik markazi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari;
Niyozov Shokirxon Sharifjanovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Yo‘l xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘ining kapital ta’mirlash va sanoat korxonalari bo‘yicha o‘rinbosari ;
Maxkamov Aziz Taxirovich – Vagon xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari .

2024 yil 10 maydan:
Karshiyev Oleg Keldiyorovich –Texnika va texnologiya nazorati departamenti boshlig‘i;
Talipov Murod Taxirovich – Texnika va texnologiya nazorati departamenti boshlig‘ining mehnat muhofazasi va sanoat xafvsizligi bo‘yicha o‘rinbosari;
Mirzaaxmedov Shaxobiddin Xajaxmetovich – Loyiha ofisi rahbari o‘rinbosari.

2024 yil 6 maydan:
Qodirov Abduvali Muxiddinovich –Tashishlarni tashkil etish departamenti boshlig‘i;
Haydarov Bekzod Aliyevich – Yagona dispetcherlik markazi boshlig‘i;
Narbayev Farrux Ravshanovich – Tashishlarni tashkil etish departamenti boshlig‘ining o‘ribosari – Tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshlig‘i;
Shamsiyev Elbek Sobirovich – Tashishlarni tashkil etish departamenti boshlig‘i o‘rinbosari - Yuk va tijorat ishlari boshqarmasi boshlig‘i;
Akbotayev Talgat Anuarbekovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Aloqa va signallashtirish boshqarmasi bosh muhandisi;
Shermatov Tulkun Sabirdjanovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Aloqa va signallashtirish boshqarmasi boshlig‘ining aloqa bo‘yicha o‘rinbosari.

2024 yil 2 maydan:
Axmedov Muxammadyusuf Ergashbay o‘gʻli – Vagon xo‘jaligi boshqarmasi bosh muhandisi;
Kabinov Ali Mexdi Kamilovich – Vagon xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari.

2024 yil 1 maydan:
Qodirov Abduvali Muxiddinovich – Tashishlarni tashkil etish departamenti boshlig‘i;
Adilov Xokim Latifovich – Tashishlarni tashkil etish departamenti boshlig‘ining yuk va tijorat ishlari bo‘yicha o‘ribosari;
Haydarov Bekzod Aliyevich – Tashishlarni tashkil etish departamenti boshlig‘ining poyezdlar harakatini tashkil etish bo‘yicha o‘ribosari;
Narzulloyev Qodir Qilichovich – Vagon xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘i;
Turdiboyev Xudoyberdi Igamberdiyevich – Vagon xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari.

2024 yil 15 apreldan:
Gasanova Irada Xashimovna – “Temir yo‘l ijtimoiy xizmatlar” muassasasining Qo‘qon bekati kasalxonasi bosh shifokori;
Salomov Firuz Shokirovich – “Temir yo‘l ijtimoiy xizmatlar” muassasasining Buxoro bekati kasalxonasi direktori;
Abduraxmonov Xusniddin Ubaydullayevich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “Qo‘qon temir yo‘l masofasi” filiali boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2024 yil 8 apreldan:
Abdurazakov Akbarjon Kuchkarovich – jamiyat boshqaruv raisi o‘rinbosariga lavozimiga tenglashtirilgan boshqaruv raisining maslahatchisi – boshqaruv raisi huzuridagi kotibiyat boshlig‘i.

2024 yil 1 apreldan:
Nizomov Ruslan Yunus o‘gʻli – “1-son energomontaj poyezdi” mas’uliyati cheklangan jamiyati direktori;
Majidov Umidjon Ro‘zaliyevich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “Qo‘qon mintaqaviy temir yo‘l uzeli” filiali bosh muhandisi vazifasini bajaruvchisi;
Omonov Ixtiyor Rabimqul o‘gʻli – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Yo‘l xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari;
Nosirov Ne’mat Ilxomjon o‘gʻli – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “164 – sonli yo‘l mashina stansiyasi” filiali boshlig‘i;
Ollaberganova Nigora Bakbulsinovna – “Temir yo‘l ijtimoiy xizmatlar” muassasasi Markaziy klinik kasalxonasi bosh shifokori;
Djurabekova Shoxida Zairovna – “Temir yo‘l ijtimoiy xizmatlar” muassasasining Samarqand bekati kasalxonasi bosh shifokori;
Ruziyev Abdurazzoq Saypullayevich – “Temir yo‘l ijtimoiy xizmatlar” muassasasining Markaziy sanitariya – epidemiologiya stansiyasi bosh shifokori o‘rinbosari.

2024 yil 19 martdan:
Xudaybergenov Murodulla Kaxxarovich – “O‘ztemiryo‘lhisob” markazi boshlig‘ining o‘ribosari;
Usmanov Botir Erkinnovch – “O‘ztemiryo‘lhisob” markazi boshlig‘ining moliyaviy-iqtisodiy masalalar bo‘yicha o‘ribosari.

2024 yil 18 martdan:
Xidirov Alisher Buriyevich – “O‘ztemiryo‘lyo‘lovchi” aksiyadorlik jamiyati marketing va servis xizmatlari bo‘yicha direktori;
Mamadaliyev Gʻulomjon Olimjonovich – “O‘ztemiryo‘lkonteyner” aksiyadorlik jamiyati boshqaruv raisining marketing va logistika bo‘yicha o‘rinbosari ;
Mannonov Shoxruxmirza Abdurashid o‘gʻli – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati bosh direktorining moliya va iqtisod masalalari bo‘yicha o‘rinbosari;
Baxadirov Abbos Fuodovich – Strategik rivojlanish, sanoat faoliyatini tashkil etish va mehnat muhofazasi boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari;
Xasanov Sanjar Ilxom o‘gʻli – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Yuk va tijorat ishlari boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari;
Yuldashev Javlonbek A’zamjonovich – Korrupsiyaga qarshi kurashish boshqarmasi boshlig‘i o‘ribosari-hisobotlarni to‘plash bo‘yicha bo‘lim boshlig‘i;
Turonov Botir Musabekovich – “Sogdiana Trans” mas’uliyati cheklangan jamiyati direktorining moliya va transformatsiya bo‘yicha o‘rinbosari.

2024 yil 11 martdan:
Fayzullayev Baxtiyor Batirovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasi Salar temir yo‘l distansiyasi boshlig‘i;
Ismatillayev Taxir Sidikovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyatining Yo‘l xo‘jaligi boshqarmasi “Temir yo‘l monitoringi va diagnostika markazi” boshlig‘i;
Safayev Safarboy Ortikovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasi Toshkent temir yo‘l distansiyasi boshlig‘i;
Raxmonov Mansur Raxmon O‘gʻli – 203 - tajriba yo‘l mashina stansiyasi boshlig‘i;
Hamroyev Mirsharof Fayzullayevich – Jizzax temir yo‘l distansiyasi boshlig‘i;
Raxmetov Azamat Karimbayevich – “Qo‘ng‘irot mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasi Urgench temir yo‘l distansiyasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Narmamatov Oybek Kamiljonovich – “Termiz mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasi Termiz temir yo‘l distansiyasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Irmuminov Chori Irgashevich – 166 – sonli yo‘l mashina stansiyasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2024 yil 4 martdan:
Xo‘jabekov Inomjon Mirzayevich – Harbiylashtirilgan qo‘riqlash boshqarmasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari.

2024 yil 1 martdan:
Abdullayev Xamza Nayimovich – "Eyvalek-Technology" mas’uliyati cheklangan jamiyat direktori;
Sabirov Rustam Kutlimuratovich – “Temiryo‘lyonilg‘ita’min” boshqarmasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari.

2024 yil 26 fevraldan:
Sharifbayev Axadjon Olimovich – Investisiyalarni jalb qilish va investisiya loyihalarinini amalga oshirish boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchi;
Djurayev Shakir Shavkatovich – Iqtisodiy tahlil va prognozlash departamenti boshlig‘ining o‘rinbosari;
Azimov Xasan Shovkatovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasi boshlig‘ining o‘rinbosari – Tashish va stansiyalar ishlari bo‘limi boshlig‘i;
Jabarov Oybek Rajabaliyevich – Logistik jarayonlar marketing tahlili markazi boshlig‘i;
Kunanbayev Bexzod Borisovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Yo‘l xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘i;
Ummatov Obidjon Erkinovich – “Temiryo‘lyonilg‘ita’min” boshqarmasi bosh muhandisi;
Yodikov Jaxongir Sobirovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Yo‘l xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari;
Raimov Farrux Furqatovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Aloqa va signallashtirish boshqarmasi boshlig‘i;
Mavlyanov Soxib Baxodirovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Yo‘l xo‘jaligi boshqarmasi bosh muhandisi;
Tuxtaxodjayev Ravshan Abdurashidovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining “Chuqursoy” stansiyasi boshlig‘i;
Hamroyev Mirsharof Fayzullayevich – 164-sonli yo‘l mashina stansiyasi boshlig‘i;
Mamatqulov Olim Jurayevich – “Qo‘qon mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasi boshlig‘ining o‘rinbosari – Qamchiq temir yo‘l distansiyasi boshlig‘i;
Xalilov Farxod Muxsinjonovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati Aloqa va signallashtirish boshqarmasi bosh muhandisi;
Xalikov Kilich Muxiddinovich – “Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining “Maroqand” stansiyasi boshlig‘i.

2024 yil 12 fevraldan:
Raxmanberdiyev Ravshan Raxmatullayevich – Kiberxafvsizlik boshqarmasi boshlig‘i;
Yusupov Inomjon Ikromboyevich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyatining texnik siyosat boshqarmasi boshlig‘i.

2024 yil 7 fevraldan:
Boltayev Avaz Xudoyberdiyevich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “DAS UTY” mas’uliyati cheklangan jamiyati bosh direktorining raqamlashtirish bo‘yicha o‘rinbosari;
Mirmaxsudov Mirali Miralim o‘g‘li – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “DAS UTY” mas’uliyati cheklangan jamiyati bosh direktorining tijorat ishlari va umumiy masalalar bo‘yicha o‘rinbosari.

2024 yil 29 yanvardan:
Axmedov Avazbek Hurmatbekovich –“Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati “DAS UTY” mas’uliyati cheklangan jamiyati bosh direktori.

2024 yil 16 yanvardan:
Ergashev Djaxongir Sunnat o‘g‘li – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati lokomotivlardan foydalanish boshqarmasi bosh muhandisi;
Omonqulov Eldor Gʻulom o‘g‘li – O‘zbekiston lokomotiv deposi boshlig'i;
Mirzaraxmedov Jamshid Mirzaolimovich – O‘zbekiston lokomotiv deposi boshlig‘ining ta’mirlash ishlari bo‘yicha o‘rinbosari.

2023 yil 4 dekabrdan:
Asrorov Sanjar Sattorovich –“Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati bosh direktorining o‘rinbosari;
Tuychiyev Abdusalom Mukitdinovich – “Temiryo‘lkargo” aksiyadorlik jamiyati bosh direktorining o‘rinbosari;
Azimov Xasan Shovkatovich – Marketing va logistika boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchi;
Mamadaliyev Gʻulomjon Olimjonovich –“O‘ztemiryo‘lkonteyner” AJ boshqaruv raisining logistika markazlarini rivojlantirish bo‘yicha o‘rinbosari;
Amanov Shukurulla Murotovich – Tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshlig‘ining tezkor ishlar va innovasion texnologiyalar bo‘yicha o‘rinbosari;
Malikov Qodir Gʻaffor o‘g‘li – “Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasaning “Tinchlik” lokomotiv deposi boshig‘i vazifasini bajaruvchi;
Narbayev Farrux Ravshanovich – Tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari.

2023 yil 20 noyabrdan:
Norqabilov Sirojiddin Anvarovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati bosh direktori vazifasini vaqtincha bajaruvchisi;
Muminov Abdusamat Abduvaxidovich – “Temiryo‘lkargo” aksiyadorlik jamiyati direktori vazifasini vaqtincha bajaruvchisi;
Mamasidikov Muxsinjon Musajonovich – “Temiryo‘l ijtimoiy xizmatlar” muassasasi direktori vazifasini vaqtincha bajaruvchisi;
Asqarov Muzaffar Tursunboyevich – Aksiyadorlar bilan korporativ munosabatlar boshqarmasi boshlig‘i vazifasini vaqtincha bajaruvchisi;
Xojiakbarov Dilshodjon Xojiakbarovich –“Temiryo‘lekspress” aksiyadorlik jamiyati direktori vazifasini vaqtincha bajaruvchisi;
Rustamov Baxodir Nizomovich – “Temiryo‘lta’min” boshqarmasi boshlig‘i;
Xudoyqulov Oybek Nosirboyevich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasi boshlig‘i vazifasini vaqtincha bajaruvchisi;
Xamidov Sunatilla Nematullayevich – “O‘ztemiryo‘lyo‘lovchi” aksiyadorlik jamiyati bosh direktorining birinchi o‘rinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Mavlanov Axmadjon Xakimjanovich – Personalni tayyorlash muassasasi direktori vazifasini bajaruvchisi;
Xolmatov Azizjon Turg‘unali O‘g‘li - “O‘ztemiryo‘lyo‘lovchi” aksiyadorlik jamiyati “Temir yo‘l vokzallari” MCHJ direktori vazifasini vaqtincha bajaruvchisi;
Mamaraimov Muratjon Bazarbayevich - “O‘ztemiryo‘lyo‘lovchi” aksiyadorlik jamiyati “Shahar atrofida yo‘lovchi tashish” MCHJ direktori vazifasini vaqtincha bajaruvchisi;
Tuychiyev Jamshid Xajiakbarovich – Toshkent temir yo‘l texikumi direktori vazifasini bajaruvchisi;
Xalilov Ixtiyor Olimovich – “406-son ixtisoslashtirilgan qurilish montaj poyezdi” unitar korxonasi boshlig‘ining o‘rinbosari;
Kamilov A’zam Abdullayevich – Oxunboboyev stansiyasi boshlig‘i .

2023 yil 13 noyabrdan:
Ummatov Erkin Raxmonovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati bosh muhandisi;
Tuychiyev Abdusalom Mukitdinovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati bosh direktorining o‘rinbosari;
Ruzimov Murodjon Botirovich – “Temiryo‘linfratuzilma” aksiyadorlik jamiyati moliyalash bo‘limi boshlig‘i;
Amanov Shukurulla Murotovich – “Temiryo‘lkargo” aksiyadorlik jamiyati direktorining o‘rinbosari;
Kayumov Zafarbek Odil O‘g‘li – “Temiryo‘lkargo” aksiyadorlik jamiyati moliya bo‘limi boshlig‘i;
Muxtarov Muzaffar Abdumuxitovich – “Temiryo‘l ijtimoiy xizmatlar” muassasasi direktorining o‘rinbosari;
Kurbanova Aliya Satibaldiyevna – “Temiryo‘l ijtimoiy xizmatlar” muassasasi moliya bo‘limi boshlig‘i;
Abdujabbarov Xurshid Xayriddinovich - “Temiryo‘lekspress” aksiyadorlik jamiyati direktorining ishlab chiqarish va ekspluatatsiya bo‘yicha o‘rinbosari;
Sultonov Erkin Jumaboyevich – “Temiryo‘lekspress” aksiyadorlik jamiyati moliya bo‘limi boshlig‘i;
Ergashev Kamol Usmanovich – moliya boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari;
Rustamov Baxodir Nizomovich – “Temiryo‘lyonilg‘ita’min” boshqarmasi boshlig‘ining moddiy texnik ta’minot bo‘yicha o‘rinbosari;
Ummatov Obidjon Erkinovich – Yo‘l xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Jabborov Umedjon Baxodirovich – “RINA MED” mas’uliyati cheklangan jamiyatini direktori;
Urinov Nuriddin Erkin O‘g‘li – “O‘ztemiryo‘lyo‘lovchi” aksiyadorlik jamiyati “Temir yo‘l vokzallari” MCHJ bosh hisobchi;
Xudoynazarov Sodiqjon Soxibnazar O‘g‘li - “O‘ztemiryo‘lyo‘lovchi” aksiyadorlik jamiyati “Shahar atrofida yo‘lovchi tashish” MCHJ bosh hisobchi.

2023 yil 7 noyabrdan:
Ismatullayev Elzod Shuxratullayevich – “Sogdiana Trans” mas’uliyati cheklangan jamiyati direktorining ekspluatatsiya va tijorat ishlari bo‘yicha o‘rinbosari.

2023 yil 1 noyabrdan:
Usmanov Botir Erkinovich – “O‘ztemiryo‘lhisob” markazi boshlig‘ining o‘rinbosari.

2023 yil 30 oktyabrdan:
Xidirov Alisher Buriyevich – Investisiyalarni jalb qilish va investisiya loyihalarini amalga oshirish boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Djalalov Xodjiakbar Salimdjanovich – “O‘ztemiryo‘lkonteyner” AJ boshqaruv raisining infratuzilma bo‘yicha o‘rinbosari ;
Musaxodjayev Odilxodja Nasirovich – Marketing va logistika boshqarmasi boshlig‘ining ichki raqamli logistikani rivojlantirish bo‘yicha o‘rinbosari ;
Umarov Laziz Safarboyevich – Yuridik boshqarma boshlig‘ining o‘rinbosari ;
Sadikov Muzaffar Miraximovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining bosh muhandisi;
Maqsudov Kozimjon Xoshimjonovich – Sog‘liqni saqlash xizmatining Qo‘qon bekati kasalxonasi bosh shifokori;
Boyqo‘ziyev Avazjon Valijonovich – “Qo‘qon mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasinig Qo‘qon vagon deposi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Abdusattorov A’zam Shuhratovich – “Qo‘qon mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining Oltiariq vagonlarni bug‘lab yuvish bekati boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 27 oktyabrdan:
Zaxidov Timur Nigmandjanovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining Toshkent elektr ta’minoti distansiyasi boshlig‘i.

2023 yil 24 oktyabrdan:
Azimov Xasan Shovkatovich – Marketing va logistika boshqarmasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari.

2023 yil 23 oktyabrdan:
Yuldashev Gulamjon Gapirovich – elektr ta’minoti boshqarmasi boshlig‘i;
Xamidov Azizjon Nigmatullayevich – "Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining Toshkent elektr ta’minoti distansiyasi boshlig‘i;
Qasimov Dilmurod Raxmatovich – elektr ta’minoti boshqarmasi boshlig‘ining elektrifikatsiya va qurilish bo‘yicha o‘rinbosari;
Safarov Ahror Riziqulovich – “406-son ixtisoslashtirilgan qurilish-montaj poyezdi” unitar korxonasi boshlig‘i;
Jurayev Suyun Rustamovich – “Qarshi mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining Qarshi lokomotiv deposi boshlig‘i;
Dadaxodjayev Rustam Baxramovich – elektr ta’minoti boshqarmasi boshlig‘ining elektrifikatsiya va qurilish bo‘yicha o‘rinbosari.

2023 yil 19 oktyabrdan:
Axmedov Avazbek Xurmatbekovich – Raqamlashtirish boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 10 oktyabrdan:
Suvonov Maksudjon Mardonovich – “Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining uzelning “Buxoro” lokomotiv deposi boshlig‘i;
Berdiyev Ixtiyor Pulatovich – “Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining bosh muhandisi;
Narzulloyev Qodir Qilichovich – “Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining “Buxoro” vagon deposi boshlig‘i.

2023 yil 9 oktyabrdan:
Xalilov Farxod Muxsinjonovich – аloqa va signallashtirish boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Akbarov Murodjon Urinbayevich – Toshkent aloqa va signallashtirish distansiyasi boshlig‘i;
Ibragimov Umidulla Nazrillayevich – Raqamli logistikani rivojlantirish strategiyasi bo‘yicha jamiyatning boshqaruv raisi birinchi o‘rinbosarining maslaxatchisi.

2023 yil 26 sentyabrdan:
Baxadirov Abbos Fuodovich – Yuk va tijorat ishlari boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari;
Palimbetov Azamat Sadatdinovich – “Qo‘ng‘irot mintaqaviy temir yo‘l uzeli» unitar korxonasining boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 25 sentyabrdan:
Farmonov Ixtiyor Asrorovich – Loyiha ofisi rahbari;
Mamasidikov Muxsinjon Musajonovich – Aksiyadorlar bilan korporativ munosabatlar boshqarmasi boshlig‘i;
Mirzaaxmedov Shaxobiddin Xojaxmetovich – Tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari;
Subanov Ibroxim Mirzaliyevich – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘ining moliya va iqtisod masalalari bo‘yicha birinchi o‘rinbosari;
Kulaxmetov Oybek Pochchaxonovich – O‘zbekiston lokomotiv depo boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari – “Afrosiyob” elektropoyezdlariga texnik xizmat ko‘rsatish markazi boshlig‘i;
Hamroyev Mirsharof Fayzullayevich – Yo‘l xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari;
Kunanbayev Bexzod Borisovich – 164 - sonli yo‘l mashina stansiyasi boshlig‘i;
Fayzullayev Baxtiyor Batirovich – Yo‘l xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘ining kapital taʼmirlash va sanoat korxonalari bo‘yicha o‘rinbosari;
Mamatkulov Olim Jurayevich – 203 - tajriba yo‘l mashina stansiyasi boshlig‘i;
Tuychiyev Abdusalom Mukitdinovich – Marketing va logistika boshqarmasi boshlig‘i;
Tulyaganov Sherzod Taxirovich – Lokomotivlardan foydalanish boshqarmasi boshlig‘i;
Sharifbayev Axadjon Olimovich – “Temiryo‘lyonilg‘itaʼmin» boshqarmasi bosh muhandisi;
Do‘smuxamedov Anvar Murotboyevich – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘i;
Baymanov Baxtiyar Absalamovich – Strategik rivojlanish, sanoat faoliyatini tashkil etish va mehnat muhofazasi boshqarmasi boshlig‘i – bosh menejer – bosh muhandis o‘rinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Turdaliyev Nurlan Turdaliyevich – Vagon xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘ining yuk vagonlaridan foydalanish bo‘yicha o‘rinbosari;
Madaminov Baxodir Munavvarovich – Ishlarni boshqarish direksiyasining bosh muhandisi.

2023 yil 18 sentyabrdan:
Ismailov Sherzod Xalmuratovich – Personalni boshqarish va kadrlarni tayyorlash boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari.

2023 yil 11 sentyabrdan:
Kamolov Oybek Ruziyevich – Yuridik boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari.

2023 yil 8 sentyabrdan:
Samadov Xasan Tursunmurod o‘g‘li – “Temiryo‘lyonilg‘ita’min” boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari;
Vaxabov Jaxongir Tursunbayevich – “Temiryo‘lyonilg‘ita’min” boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari.

2023 yil 6 sentyabrdan:
Xaydarov Lutfullo Ibroximovich – lokomotivlardan foydalanish boshqarmasi boshlig‘ining foydalanish bo‘yicha o‘rinbosari.

2023 yil 4 sentyabrdan:
Xasilov Xusnutdin Nuriddinovich – jamiyat boshqaruvi raisining ishlab chiqarish bo‘yicha o‘rinbosari vaqtincha vazifasini bajaruvchisi;
Ismailov Ixtiyor Iso o‘g‘li – yo‘l xo‘jaligi boshqarmasining “Ko‘prik qurilish poyezdi” bosh muhandisi;
Tuychiyev Jaxongir Irkinovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” UK boshlig‘ininig birinchi o‘rinbosari;
Fayzullayev Lutfulla Ibragimxodjayevich – tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Do‘smuxamedov Anvar Muratbayevich – strategik rivojlanish, sanoat faoliyatini tashkil etish va mehnat muhofazasi boshqarmasi boshlig‘i – bosh menedjer-bosh muhandisi o‘rinbosari.

2023 yil 31 avgustdan:
Abdullayev Akramdjon Anarkulovich – “Ugam-Chotqol davlat biosfera rezervati” unitar korxona boshlig‘i;
Subanov Ibroxim Mirzaliyevich – aksiyadorlar bilan korporativ munosabatlar boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 30 avgustdan:
Ganiyev Bobomurod Saydimurod o‘g‘li – Toshkent temir yo‘l texnikumi direktorining moliya-iqtisod ishlari bo‘yicha o‘rinbosari.

2023 yil 29 avgustdan:
Raximov Anvar Sheraliyevich – yuridik boshqarma boshlig‘i.

2023 yil 28 avgustdan:
Japparov Farxod Taxirovich – korrupsiyaga qarshi kurashish boshqarma boshlig‘ininig o‘rinbosari – hisobotlarni jamlash bo‘limi boshlig‘i.

2023 yil 25 avgustdan:
Norqabilov Sirojiddin Anvarovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” UK boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Kadirov Azizjon Sharipdjonovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” UK boshlig‘ining kadrlar va ijtimoiy masalalari bo‘yicha o‘rinbosari;
Raxmankulov Ruslan Renatovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” UK Chuqursoy stansiyasi boshlig‘i;
Xasanov Sanjar Ilxom o‘g‘li – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” UK boshlig‘i o‘rinbosari-tashish va stansiya ishlari bo‘limi boshlig‘i.

2023 yil 23 avgustdan:
Maxamatov Zafar Ergashboyevich – “Qo‘prikqurilish” tresti UK boshqaruvchisi .

2023 yil 22 avgustdan:
Alimov Yaxyo Sadikjonovich – “Qo‘qon mintaqaviy temir yo‘l uzeli”unitar korxonasining Andijon mintaqasi bo‘yicha raxbari - Andijon -1 stansiyasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Berisheva Yelena Vitalevna – Statistika va hisobga olish boshqarmasi bosh taftishchisi-boshqarma boshlig‘i o‘rinbosari.

2023 yil 21 avgustdan:
Norquziyev Muxamadali O‘ktam o‘g‘li – “O‘ztemiryo‘lhisob” markazi boshlig‘i o‘rinbosari;
Raxmatov Tulkin Raimkulovich – Axborot hisoblash markazi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari.

2023 yil 14 avgustdan:
Dosmetov Ulugbek Sultanbayevich – Transformatsiya ofisi rahbari vazifasini bajaruvchisi;
Sharifbayev Axadjon Olimovich – Strategik rivojlanish, sanoat faoliyatini tashkil etish va mehnat muzofazasi boshqarmasi boshlig‘i-bosh menedjer-bosh muhandis o‘rinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 8 avgustdan:
Palmibetov Azamat Sadatdinovich – Yuk va tijorat ishlari boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari.

2023 yil 7 avgustdan:
Shodmanov Sherali Karjovovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasinig Xovos elektr ta’minoti distansiyasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Yerejepov Samad Kunxodjayevich – “Qo‘ng‘irot mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining Qo‘ng‘irot lokomotiv deposi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Allambergenov Tenelbay Berkinbayevich – “Qo‘ng‘irot mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasi bosh muhandisi vazifasini bajaruvchisi;
Akbotayev Talgat Anuarbekovich – “Qo‘ng‘irot mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasinig Qo‘ng‘irot aloqa va signallashtirish distansiyasi boshlig‘i;
Tulyaganov Sherzod Taxirovich – “O‘zbekiston” lokomotiv deposi boshilig‘ining birinchi o‘rinbosari - “Afrosiyob” elektropoyezdlariga texnik xizmat ko‘rsatish markazi boshlig‘i;
Tuxtaxodjayev Ravshan Abdurashidovich – Harbiylashtirilgan qo‘riqlash boshqarmasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari.

2023 yil 3 avgustdan:
Tuychiyev Abdusalom Muxitdinovich – “O‘ztemiryo‘lyonilg‘ita’min” boshqarmasi bosh muhandisi.

2023 yil 1 avgustdan:
Kochkarov Axmadjon Kamchinbekovich – Harbiylashtirilgan qo‘riqlash boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Rustamov Bobir Nizomovich – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘i o‘rinbosari – loyihalarni amalga oshirish guruhi rahbari.

2023 yil 31 iyuldan:
Rustamov Jaxongir Ilxom o‘g‘li – Boshqaruv raisi huzuridagi kotibiyat boshlig‘i o‘rinbosari.

2023 yil 27 iyuldan:
Adilov Xokim Latifovich – Yuk va tijorat ishlari boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 26 iyuldan:
Abdullayev Zokirjon Xoldarovich – “Qo‘qon mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasinig Qo‘qon lokomotiv deposi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 24 iyuldan:
Ubaydullayev Dilshod Xamidjonovich – “Qo‘qon mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasinig Qo‘qon vagon deposi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 20 iyuldan:
Maxmudov Azizjon Baxodirovich – Axborot hisoblash markazi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Seidullayev Zakir Ikramovich – “O‘ztemiryo‘lhisob” markazi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 18 iyuldan:
Kamildjanov Abdumalik Abduvaxitovich – “O‘zbekiston temir yo‘llari” aksiyadorlik jamiyati boshqaruvi raisining o‘rinbosari vazifasini vaqtincha bajaruvchi;
Qilichev Umid Ibadullayevich – Iqtisodiy tahlil va prognozlash boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Ikramov Botir Askarovich – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘i o‘rinbosari;
Mamasidikov Muxsinjon Musajonovich – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Odilov Alisher Ravshanovich – “Temiryo‘lyonilg‘ita’min” boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Eshanqulov Rasul Nodir o‘g‘li – O‘zbekiston yoshlar ittifoqining “O‘zbekiston temir yo‘llari” aksiyadorlik jamiyatidagi yetakchilar Kengashi raisi vazifasini bajaruvchisi;
Saidov Ravshan Urinbayevich – Vagon xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Isayev Sobirjon Raximovich – Kapital qurilish direksiyasi bosh muhandisi;
Salimov Saidakmal Saidimuratovich – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘i o‘rinbosari – loyihalarni amalga oshirish guruhi rahbari;
Tuychiyev Jaxongir Irkinovich – «Ugam-Chotqol davlat biosfera rezervati» unitar korxonasi boshlig‘i;
Abdurazakov Akbarjon Kuchkarovich – Boshqaruv raisi huzuridagi kotibiyat boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Kadirov Sharafiddin Taxirovich – “O‘ztemiryo‘lyo‘lovchi” aksiyadorlik jamiyati bosh direktori vazifasini bajaruvchisi;
Babaxalov Narbuta Eshnazarovich – “O‘zbekiston temir yo‘llari” AJ boshqaruv raisining moliya va iqtisodiy masalalari bo‘yicha maslahatchisi;
Ubaydullayev Timur Kamiljanovich – Axborot hisoblash markazi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Mavlyanov Sherzod Rustamovich – Iqtisodiy tahlil va prognozlash boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Sharipov Sabriddin Saxat o‘g‘li – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘ining o‘rinbosari;
Artikov Nuriddiin Nuraliyevich – “O‘ztemiryo‘lqurilishmontaj” mas’uliyati cheklangan jamiyati bosh direktori vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 17 iyuldan:
Jalilov Jaxongir Jurayevich – Sog‘liqni saqlash xizmati boshlig‘i o‘rinbosari – Markaziy sanitariya – epidemiologiya stansiyasi bosh shifokori.

2023 yil 11 iyuldan:
Arziyev Kenjabek Ishnazarovich – Alohida investitsiya loyihalarini amalga oshirish guruhi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 10 iyuldan:
Rizayev Timur Olegovich – “Temiryo‘lyonilg‘ita’min” boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
Asqarov Farrux Esonali o‘g‘li – “Transport tarmoqlarini qurish” unitar korxonasi bosh muhandisi vazifasini bajaruvchisi;
Qurbonov Josur Abdusodiqovich – “Transport tarmoqlarini qurish” unitar korxonasi direktorining ishlab chiqarish bo‘yicha o‘rinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Mamadaliyev Ulug‘bek Ortiqovich – “Transport tarmoqlarini qurish” unitar korxonasi direktorining mashina va mexanizmlar bo‘yicha o‘rinbosari;
Samiyev Burxon Abdumannonovich - “Transport tarmoqlarini qurish” unitar korxonasi direktorining qurilish ishlari bo‘yicha o‘rinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 7 iyuldan:
Abdiyev Azizbek Uktamovich – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 1 iyundan:
Ubaydullayev Timur Kamiljanovich – Axborot hisoblash markazi boshligʻining oʻrinbosari - bosh texnologi.

2023 yil 27 martdan:
Jumayev Botirali Baxtiyorovich – Qishloq xoʻjaligi boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari.

2023 yil 25 martdan:
Botirov Uchqun Omonovich – Qishloq xoʻjaligi boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari – “Qorabayr otchilik majmuasi” majmua direktori;
Soliyev Odil Olimovich – Sogʻliqni saqlash xizmatining Buxoro-1 bekati kasalxonasi bosh shifokori.

2023 yil 24 martdan:
Sariyev Elbek Shonazarovich – “Maxsus mexanizatsiyalashgan yoʻl stansiya” unitar korxonasi direktorining qurilish ishlari boʻyicha oʻrinbosari .

2023 yil 15 martdan:
Shadjalilov Nigmat Inogamovich – Xarbiylashtirilgan qoʻriqlash boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Raxmankulov Ruslan Renatovich – Oxangaron stantsiyasi boshligʻi;
Achildiyeva Dinora Avazovna – Temiryoʻlchilar madaniyat saroyi direktorining oʻrinbosari.

2023 yil 13 martdan:
Abdullayev Shuxrat Ibadullayevich – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘i;
Mamadaliyev G‘ulomjon Olimjonovich – Tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari;
Yusupov Inʼomjon Ikromboyevich - Tashishlarni tashkil etish boshqarmasining bosh muhandisi;
Kadirov Sayidazim Baxtiyorovich – Lokomotivlardan foydalanish boshqarmasining bosh muhandisi;
Sharipov Djalil Rashitovich – Axborot hisoblash markazi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari;
Kasimov Kosim Xusanovich - Axborot hisoblash markazining bosh muhandisi;
Musaxodjayev Odilxodja Nasirovich – “Toshkent mintakaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari.

2023 yil 27 fevraldan:
Komolov Oʻktam Kazakboyevich – “Qoʻngʻirot mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 24 fevraldan:
Zulfikarov Farxod Yuldashxodjayevich – Korrupsiyaga qarshi ichki nazorat va komplayens boshqarmasining boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 20 fevraldan:
Hamroyev Mirsharof Fayzullayevich – Yoʻl xoʻjaligi boshqarmasi boshligʻining yuqori tezlikdagi yoʻl boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 15 fevraldan:
Yodikov Jaxongir Sobirovich – “Qoʻqon mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi boshligʻining oʻrinbosari - Qamchiq temir yoʻl distansiyasi boshligʻi;
Xoʻjabekov Inomjon Mirzayevich – “Ekskavatorlar va gusenitsali texnikani taʼmirlash zavodi” masʼuliyati cheklangan jamiyati direktorining ishlab chiqarish boʻyicha oʻrinbosari.

2023 yil 13 fevraldan:
Toʻrayev Gʻayrat Umurovich – “Buxoro mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasining Buxoro temir yoʻl distansiyasi boshligʻi.

2023 yil 7 fevraldan:
Erdanov Nodirbek Ibragimovich – “Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj” unitar korxonasi tarkibidagi “Transport tarmoqlarini qurish” unitar korxonasi direktori.

2023 yil 1 fevraldan:
Kurbanov Zufar Utkirovich – Harakatlanuvchi tarkibini yangilash boʻyicha loyihalarni amalga oshirish guruhi boshligʻi oʻrinbosari;
Bozorov Alisher Shamilovich – “Buxoro mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 27 yanvardan:
Sabirov Davronbek Atamuratovich – Personalni boshqarish va kadrlarni tayyorlash boshqarmasi boshligʻi;
Samadov Xasan Tursunmurod oʻgʻli – Temir yoʻl texnikasi, mashina va mexanizmlar boshqarmasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 25 yanvardan:
Tuxtaxodjayev Ravshan Abdurashidovich – Harbiylashtirilgan qoʻriqlash boshqarmasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2023 yil 9 yanvardan:
Shamsiyev Elbek Sobirovich – Yuk va tijorat ishlari boshqarmasi boshligʻining birinchi oʻrinbosari;
Maxmudov Davron Baxtiyor oʻgʻli – Yuk va tijorat ishlari boshqarmasi yoʻl tijorat taftishchisi-boshqarma boshligʻining tijorat ishlari boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Mamatqulov Olim Jurayevich – Yoʻl xoʻjaligi boshqarmasi boshligʻining kapital taʼmirlash va sanoat korxonalari boʻyicha oʻrinbosari;
Kushanov Shuxrat Abdusaidovich – Harakatlanuvchi tarkibini yangilash boʻyicha loyihalarni amalga oshirish guruhi boshligʻi.

2022 yil 29 dekabrdan:
Asrorov Sanjar Sattorovich – Tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshligʻining tezkor ishlar va innovatsion texnologiyalar boʻyicha oʻrinbosari.

2022 yil 23 dekabrdan:
Razikov Furkat Nutfilloyevich – Buxoro temir yoʻl ustaxonalari boshligʻi vazifasini bajaruvchisi;
Raupov Baxodir Hikmatovich – 17-sonli yoʻl mashina stansiyasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 20 dekabrdan:
Raximdjanov Xojiakbar Zarif oʻgʻli – Toshkent uzel aloqa va signallashtirish distansiyasi bosh muhandisi vazifasini bajaruvchisi

2022 yil 15 dekabrdan:
Haydarov Bekzod Aliyevich – Yagona dispetcherlik markazi boshligʻining birinchi oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Sodiqov Joxongir Xamidullayevich – “Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasining Toshkent temir yoʻl distansiyasi boshligʻi;
Nasirov Baxrom Isakjanovich – “Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasining Xovos temir yoʻl distansiyasi boshligʻi.

2022 yil 5 dekabrdan:
Ruxutdinov Shuxrat Kamiljanovich – “Oʻztemiryoʻlmashtaʼmir” unitar korxonasi bosh direktorining tijorat ishlari boʻyicha oʻrinbosari;
Abduraxmanov Kamoliddin Batirovich – “Oʻztemiryoʻlmashtaʼmir” unitar korxonasi bosh direktorining iqtisod va moliya masalalari boʻyicha oʻrinbosari;
Abdullayev Baxrom Sharafxoʻjayevich – мoliya boshqarmasi boshligʻining bank va soliq masalalari boʻyicha oʻrinbosari.

2022 yil 1 dekabrdan:
Razzokov Farxod Jamilovich – Toshkent temir yoʻl texnikumi direktorining moliya-iqtisod ishlari boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 29 noyabrdan:
Rasulov Timur Zakirdjanovich – lokomotivlardan foydalanish boshqarmasining motorvagonli harakat sostavi va lokomotivlarni taʼmirlash boʻlimi boshligʻi-boshqarma boshligʻi oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 24 noyabrdan:
Samandarov Alibek Zaribovich – “Maxsus mexanizatsiyalashgan yoʻl stansiyasi” unitar korxonasi boshligʻi.

2022 yil 22 noyabrdan:
Ibragimov Umidulla Nazrillayevich – marketing va logistika boshqarmasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 21 noyabrdan:
Xodjayev Sarvar Gʻayrat oʻgʻli – transformatsiya ofisi rahbari oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 14 noyabrdan:
Baltabayev Akmal Abdujalalovich – “Oʻzbekiston” lokomotiv deposi boshligʻining foydalanish boʻyicha oʻrinbosari;
Ikramov Botir Askarovich - Investitsiyalarni jalb qilish va investitsiya loyihalarini amalga oshirish boshqarmasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 7 noyabrdan:
Musurmonov Qaxramon Musurmonovich – “Termiz mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi boshligʻining oʻrinbosari-tashish va stansiyalar ishlari boʻlimi boshligʻi;
Nabiyev Elyor Elbekovich – “Qarshi mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi boshligʻining oʻrinbosari-tashish va stansiyalar ishlari boʻlimi boshligʻi.

2022 yil 3 noyabrdan:
Mavlanov Axmadjan Xakimjanovich – Toshkent temir yoʻl texnikumi direktori vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 2 noyabrdan:
Xoʻjabekov Inomjon Mirzayevich – harbiylashtirilgan qoʻriqlash boshqarmasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 1 noyabrdan:
Muxamedov Rustam Miniaxmedovich – marketing va logistika boshqarmasi boshligʻining xalqaro raqamli koridorlarni rivojlantirish boʻyicha birinchi oʻrinbosari;
Djalalov Xodjiakbar Salimdjanovich – marketing va logistika boshqarmasi boshligʻining ichki raqamli logistikani rivojlantirish boʻyicha oʻrinbosari;
Hamroliyev Azizjon Ibroximjonovich – “Ekskavatorlar va gusenitsali texnikani taʼmirlash zavodi” masʼuliyati cheklangan jamiyati ishlab chiqarish boʻyicha direktor oʻrinbosari.

2022 yil 28 oktyabrdan:
Xamraev To'lqin Djalilovich – "Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli" unitar korxonasi bosh muhandisi;
Kenjaev Mansurjon Jo'raqobilovich – "Termiz mintaqaviy temir yo'l uzeli" unitar korxonasining bosh muhandisi;
G'ulomov Burxon Urakovich – "Termiz mintaqaviy temir yo'l uzeli" unitar korxonasining Termiz Lokomotiv deposi boshlig'i.

2022 yil 27 oktyabrdan:
Sharipov G'ofurjon Bozorqulovich – sog'liqni saqlash xizmatining Markaziy sanitariya-epidemiologiya stantsiyasi Buxoro bekati sanitar-epidemiologik stansiyasi bosh shifokori.

2022 yil 26 oktyabrdan:
Eshnazarov Zakirjon Shokirovich – qishloq xo'jaligi boshqarmasi boshlig'ining o'rinbosari - "Qorabayir otchilik majmuasi" majmua direktori vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 18 oktyabrdan:
Mirzaaxmedov Shaxobiddin Xajaxmetovich – raqamli texnologiyalarni ishlab chiqish va joriy qilish markazi boshlig'i vazifasini bajaruvchisi;
Raxmanberdiev Ravshan Raxmatullaevich – raqamli texnologiyalarni ishlab chiqish va joriy qilish markazi boshlig'ining birinchi o'rinbosari.

2022 yil 17 oktyabrdan:
Norqabilov Sirojiddin Anvarovich – tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshligʻi;
Mirzayev Mansur Xolbutavich – “Qarshi mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi;
Asrorov Sanjar Sattorovich – yuk tashish va tijorat ishlari boshqarmasi boshligʻining tijorat ishlari boʻyicha oʻrinbosari - yoʻl tijorat taftishchisi.

2022 yil 14 oktyabrdan:
Shavkatov Parvozbek Shavkatovich – texnika va texnologiya nazorati boshqarmasi boshligʻining birinchi oʻrinbosari.

2022 yil 10 oktyabrdan:
Tojiboyev Farxod Fatxullayevich – elektr taʼminoti boshqarmasi boshligʻi oʻrinbosari.

2022 yil 26 sentyabrdan:
Karimov Otabek Abduxakim oʻgʻli – sanoat faoliyatini tashkil etish va nazorati boshqarmasi bosh muhandisi vazifasini bajaruvchisi;
Xadjiyev Firuz Asatovich – “Buxoro mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasining moliya boʻlimi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 16 sentyabrdan:
Ergashev Kamol Usmanovich – “Temiryoʻlyonilgʻitaʼmin” boshqarmasi boshligʻining moddiy - texnik taʼminot boʻyicha oʻrinbosari.

2022 yil 15 sentyabrdan:
Mirzayev Shavkat Adilovich – Maxsus xizmat boshligʻi oʻrinbosari - ikkinchi boʻlim boshligʻi.

2022 yil 13 sentyabrdan:
Giyazov Farxad Saitkulovich – “Termiz mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi  boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 12 sentyabrdan:
Tuychiyev Jaxongir Irkinovich – mehnat muhofazasi, texnika va sanoat xavfsizligi boshqarmasi boshligʻi.

2022 yil 9 sentyabrdan:
Jumaniyazov Zokir Sadullayevich – “Termiz mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi boshligʻining birinchi oʻrinbosari.

2022 yil 8 sentyabrdan:
Nazarov Toʻlqin Allamurotovich – “Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj” unitar korxonasi bosh direktorining moliya va iqtisod boʻyicha oʻrinbosari.

2022 yil 24 avgustdan:
Xasanov Yadgar Obidjanovich – “Oʻzbekiston” lokomotiv deposi boshligʻining taʼmirlash ishlari boʻyicha oʻrinbosari;
Mannonov Shohruhmirza Abdirashid oʻgʻli – iqtisodiy tahlil va prognozlash boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari.

2022 yil 22 avgustdan:
Muxammadjonov Jaxongir Mukimovich – Qoʻqon temir yoʻl texnikumi direktorining yoshlar bilan ishlash boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Xodjiyev Ulugʻbek Abdumutalovich – Qoʻqon temir yoʻl texnikumi direktorining moliya-iqtisod ishlari boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Muxamedova Muxayyo Xomidovna – Qoʻqon temir yoʻl texnikumi direktorining oʻquv va tarbiyaviy ishlar boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Raxmannazarov Nabi Normatovich – Qoʻqon temir yoʻl texnikumi direktorining ishlab chiqarish taʼlimi boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 18 avgustdan:
Ergashev Kamol Usmanovich – “Temiryoʻlyonilgʻitaʼmin” boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari.

2022 yil 17 avgustdan:
Sodiqov Asliddin Murodullayevich – signallashtirish va aloqa boshqarmasi boshligʻining aloqa va SMB qurilmalarida texnika va texnologiyani qoʻllash hamda yangi qurilish boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 20 iyuldan:
Qudratxoʻjayev Davronxoʻja Xamidilla oʻgʻli – axborot-tahliliy media markazi direktorining birinchi oʻrinbosari.

2022 yil 18 iyuldan:
Axmedov Avazbek Xurmatbekovich – “Buxoro mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi boshligʻining oʻrinbosari - tashish va stansiyalar ishlari boʻlimi boshligʻi.

2022 yil 13 iyuldan:
Mannonov Shohruhmirza Abdirashid oʻgʻli – iqtisodiy tahlil va prognozlash boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 24 iyundan:
Xatambaeva Xulkar Muminbaevna – boshqaruv raisining ma'naviy-ma'rifiy ishlar samaradorligini oshirish, davlat tili to‘g‘risidagi qonun hujjatlariga rioya etilishini ta'minlash masalalari bo‘yicha maslahatchisi vazifasini bajaruvchisi;
Salaev Shoxrux Buronovich – transformasiya ofisi rahbari o‘rinbosari.

2022 yil 23 iyundan:
Ashirbaev Rufat Abdirazakovich – alohida investisiya loyihalarini amalga oshirish guruh boshlig‘ining o‘rinbosari;
Ikramov Botir Askarovich – investisiyalarni jalb qilish va investisiya loyihalarini amalga oshirish boshqarmasi boshlig‘ining investisiyadan keyingi monitoring o‘tkazish masalalari bo‘yicha o‘rinbosari.

2022 yil 16 iyundan:
Molayxanova Gyulnara Ansarovna – transformasiya ofisi rahbari.

2022 yil 6 iyundan:
Abdullayev Akramdjon Anarkulovich – “Koʻprikqurilish” tresti unitar korxonasi boshqaruvchisi;
Nurmatov Shavkat Shakiraliyevich – “Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj” unitar korxonasi bosh direktori.

2022 yil 1 iyundan:
Babaxalov Narbuta Eshnazarovich – iqtisodiy tahlil va prognozlash boshqarmasi boshligʻi.
Arziyev Kenjabek Ishnazarovich – alohida investitsiya loyihalarini amalga oshirish guruhi boshligʻining birinchi oʻrinbosari;
Gafurov Azamat Abduraufovich – “Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasining Xovos mintaqasi boʻyicha boshliq oʻrinbosari - Xovos stansiyasi boshligʻi.

2022 yil 25 maydan:
Shadiyev Shaxruz Baxtiyor oʻgʻli – “Oʻzbekiston temir yoʻllari” aksiyadorlik jamiyati boshqaruvi raisining yordamchisi;
Salimov Saidakmal Saidimuratovich – xaridlar faoliyatini rejalashtirish va tashkillashtirish boshqarmasi boshligʻi;
Abdullayev Sanjar Boxodirovich – alohida investitsiya loyihalarini amalga oshirish guruhi boshligʻi.

2022 yil 23 maydan:
Kasimov Dilmurod Raxmatovich – strategik rivojlanish boshqarmasi boshligʻining birinchi oʻrinbosari;
Abdullayev Sunnatulla Nusratilloyevich – strategik rivojlanish boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari.

2022 yil 16 maydan:
Raximov Mirali  Sheraliyevich – sogʻliqni saqlash xizmatining Buxoro bekati kasalxona bosh shifokori.

2022 yil 12 maydan:
Atajanov Kamal Atavayevich – aksiyadorlar bilan korporativ munosabatlar boshqarmasi boshligʻi;
Nurmatov Shavkat Shakiraliyevich – “Koʻprikqurilish” tresti unitar korxona boshqaruvchisi;
Rustamov Farxod Islomovich - “Buxoro mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxona boshligʻining oʻrinbosari – tashish va stansiyalar ishlari boʻlimi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi;
Kenjayev Tolib Akmalovich – “Buxoro mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxona boshligʻining Uchquduq mintaqasi boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 11 maydan:
Qodirov Jasurbek Sharofitdinovich – moliya boshqarmasi boshligʻi.

2022 yil 6 maydan:
Toʻychiyev Jamshid Xajiakbarovich – Toshkent temir yoʻl texnikumi direktorining oʻquv va tarbiyaviy ishlar boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Annaqulov Asatillo Ergashevich – Toshkent temir yoʻl texnikumi direktorining ishlab chiqarish taʼlimi boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Nabiyev Sardor Abdumalikovich – Toshkent temir yoʻl texnikumi direktorining yoshlar bilan ishlash boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Pirvaliyev Dilshod Akbarovich – Toshkent temir yoʻl texnikumi direktorining moliya-iqtisod ishlari boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Nazarov Mirzaxid Dusaliyevich – “Ekskavatorlar va gusenitsali texnikani taʼmirlash zavodi” unitar korxona direktori.

2022 yil 29 apreldan:
Chumichev Andrey Modestovich – “O'zbekiston temir yo'llari” AJ boshqaruvi raisining raqamlashtirish boʻyicha maslahatchisi.

2022 yil 19 apreldan:
Djalalov Xodjiakbar Salimdjanovich – Logistikani rivojlantirish va raqamlashtirish  bosh boshqarmasi boshligʻining davlat ichidagi logistikani rivojlantirish boʻyicha oʻrinbosari;
Kadirov Azizjon Sharipdjonovich – “Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli” UK boshligʻi oʻrinbosari - tashish va stansiyalar ishlari boʻlimi boshligʻi.

2022 yil 18 apreldan:
Irgashev Fazliddin Yuldoshevich  – “Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli” UK moliya boʻlimi boshligʻi;
Raximova Gavxar Abdulloyevna – Samarqand  temir yoʻl texnikumi direktorining yoshlar bilan ishlash buyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Tagayev Azamat Xusanovich – Samarqand  temir yoʻl texnikumi direktorining ishlab chiqarish taʼlimi boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Jumayev Fazlidin Juraqulovich — Samarqand  temir yoʻl texnikumi direktorining oʻquv va tarbiyaviy ishlar boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 14 apreldan:
Eshmurodov Baxtyor Mingboboyevich – “Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj” unitar korxonaning Fuqaro inshootlari qurilishi filiali boshligʻi;
Mukimov Nasir Salimovich – “Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonaning Xovos aloqa va signallashtirish distansiyasi boshligʻi.

2022 yil 12 apreldan:
Odilov Farrux Baxodirovich – aksiyadorlar bilan korporativ munosabatlar boshqarmasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 11 apreldan:
Raximjanov Bekzod Raimjon oʻgʻli – xalqaro hamkorlik va tashqi iqtisodiy aloqalar boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari.

2022 yil 6 apreldan:
Saidnazirxanova Dilnoza Saidakbarovna – xaridlar faoliyatini rejalashtirish va tashkillashtirish boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2022 yil 5 apreldan:
Turdiyev Gʻolibjon Botir oʻgʻli – “Qarshi mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasining moliya boʻlimi boshligʻi.

2022 yil 1 apreldan:
Dosmetov Ulugʻbek Sultanbay oʻgʻli – transformatsiya ofisi rahbari oʻrinbosari.

2022 yil 24 martdan:
Xalilov Farxod Muxsinjonovich – “Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonaning Toshkent aloqa va signallashtirish distansiyasi boshligʻi.

2022 yil 18 martdan:
Mirzaaxmedov Shaxobiddin Xajaxmetovich – Logistikani rivojlantirish va raqamlashtirish bosh boshqarmasi boshligʻning raqamlashtirish boʻyicha birinchi oʻrinbosari.

2022 yil 15 martdan:
Kasimov Ilxom Muxamedovich – “Qoʻqon mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonaning moliya boʻlimi boshligʻi.

2022 yil 14 martdan:
Iskandarov Ilxam Rustamovich – sogʻliqni saqlash xizmatining Urganch bekati kasalxona bosh shifokori.

2022 yil 4 martdan:
Shodmonov Alixon Atoyevich – korrupsiyaga qarshi ichki nazorat va komplayens boshqarmasi boshligʻi oʻrinbosari.

2022 yil 3 martdan:
Sharifbayev Axadjon Olimovich – strategik rivojlanish boshqarmasi boshligʻi - bosh menedjer-bosh muhandisi oʻrinbosari.

2022 yil 2 martdan:
Muxamadiyev Ulugʻbek Azamovich – sogʻliqni saqlash xizmatining Xovos bekati kasalxona bosh shifokori.

2022 yil 1 martdan:
Rusakov Aleksandr Aleksandrovich – statistika va hisobga olish boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari;
Raxmatov To‘lqin Raimqulovich – statistika va hisobga olish boshqarmasi bosh taftishchisi – boshqarma boshlig‘i o‘rinbosari.

2022 yil 24 fevraldan:
Mavlyanov Sherzod Rustamovich – “O‘ztemiryo‘lhisob” markazi boshlig‘i o‘rinbosari.

2022 yil 18 fevraldan:
Fazilov Shuxrat Shavkatovich – personalni boshqarish va kadrlarni tayyorlash boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari.

2022 yil 15 fevraldan:
Talipov Murod Taxirovich – mehnat muhofazasi, texnika va sanoat xavfsizligi boshqarma boshligʻining sanoat xavfsizligi va ekologik monitoringi boʻyicha oʻrinbosari.

2022 yil 14 fevraldan:
Saidov Raximjon Muratovich – Harbiylashtirilgan qo‘riqlash boshqarma boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari;
Hamroliyev Azizjon Ibroximjonovich – Harbiylashtirilgan qoʻriqlash boshqarmasi boshligʻi;
Toʻxtayev Vahobjon Husenovich – Personalni boshqarish va kadrlarni tayyorlash boshqarmasi boshligʻi.

2022 yil 17 yanvardan:
Sharifbayev Axadjon Olimovich – Strategik rivojlanish boshqarmasi boshligʻi - bosh menejer-bosh muhandisi oʻrinbosari v.b.

2022 yil 13 yanvardan:
Djalilov Shonazar Shoniyazovich – “Oʻztemiryoʻlmashtaʻmir” unitar korxonasi tijorat ishlari boʻyicha bosh direktorining oʻrinbosari.

2022 yil 07 yanvardan:
Muxitdinov Inomjon Nurmatovich – mehnat muhofazasi, texnika va sanoat xavfsizligi boshqarma boshlig‘ining mehnatni muxofaza qilish va texnika xavfsizligi bo‘yicha o‘rinbosari.

2021 yil 1 dekabrdan:
Хadiyev Kabul Abdukarimovich – “Oʻzbekiston” lokomotiv deposi bosh muhandisi.

2021 yil 29 noyabrdan:
Kamolov Sherzod Ilxomjon oʻgʻli – Lokomotivlardan foydalanish boshqarmasi boshligʻining foydalanish boʻyicha oʻrinbosari.

2021 yil 17 noyabrdan:
Xolnazarov Abdushukur Abdugapparovich – 166-sonli yoʻl mashina stansiyasi boshligʻi oʻrinbosari.

2021 yil 26 oktyabrdan:
Ibragimov Izzatullo Abdurashidovich – 166-sonli yoʻl mashina stansiyasi boshligʻi;
Maxkamov Oybek Xolmatovich – “Qoʻqon mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi boshligʻining oʻrinbosari-Qamchiq temir yoʻl distansiyasi boshligʻi.

2021 yil 25 oktyabrdan:
Shodmanov Baxtiyor Boʻriyevich – “Qarshi mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasining Qashqadaryo temir yoʻl distansiyasi boshligʻi.

2021 yil 15 oktyabrdan:
Kamildjanov Abdumalik Abduvaxitovich – Logistikani rivojlantirish va raqamlashtirish bosh boshqarmasi boshligʻining davlat ichidagi logistikani rivojlantirish boʻyicha oʻrinbosari.

2021 yil 28 sentyabrdan:
Аrtikov Nuriddin Nuraliyevich – “Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj” unitar korxonasining qurilish ishlari boʻyicha bosh direktor oʻrinbosari.

2021 yil 27 sentyabrdan:
Sadikov Zoxid Sobitovich – Logistikani rivojlantirish va raqamlashtirish bosh boshqarmasining birinchi oʻrinbosari.

2021 yil 20 sentyabrdan:
Safayev  Safarboy  Ortikovich – “Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasining Toshkent temir yoʻl distansiyasi boshligʻi;
Jalilov  Jaxongir  Jurayevich – sogʻliqni saqlash xizmatining markaziy sanitariya-epidemiologiya stansiyasi bosh shifokori oʻrinbosari.

2021 yil 17 sentyabrdan:
Xudaykulov  Sanjar  Rajabboyevich –“Buxoro mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi Buxoro aloqa va signallashtirish distansiyasi boshlig‘i.

2021 yil 14 sentyabrdan:
Rasulev  Jamshid  Yunusovich – kapital qurilish direksiyasi boshlig‘i o‘rinbosari v.b.;
Sharipov  Sabriddin  Sahat o‘g‘li – kapital qurilish direksiyasi bosh muhandisi v.b.;
Isokov Azizjon  Zinnatillo o‘g‘li – sanoat faoliyatini tashkil etish va nazorati boshqarmasining  mahalliylashtirish  va  import  o‘rnini bosuvchi mahsulot ishlab chiqarish  bo‘yicha  o‘rinbosari.

2021 yil 10 sentyabrdan:
Nazarov Ulugʻbek Ilxamovich ––“Qoʻqon mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxona boshligʻining oʻrinbosari - tashish va stansiyalar ishlari boʻlimi boshligʻi.

2021 yil 9 sentyabrdan:
Saidov Raximjon Muratovich – xarbiylashtirilgan qo‘riqlash boshqarmasi  boshlig‘i  v.b.

2021 yil 6 sentyabrdan:
Neʻmatov Umidjon Abdikarimovich – “Termiz mintaqaviy temir yoʻl uzeli” unitar korxonasi Termiz aloqa va signallashtirish distansiyasi boshligʼi.

2021 yil 27 avgustdan:
Omonov Maʻruf Amirqulovich –166-sonli yoʻl mashina stansiyasining  bosh muhandisi.

2021 yil 17 avgustdan:
Mutalipov Mardonbek Omonilayevich – “Qoʼqon mintaqaviy temir yoʼl uzeli” UK Andijon mintaqasi boʼyicha rahbari  -  Andijon-1 stansiya boshligʼi;
Erkinov Navruz Sadirovich - kapital qurilish direksiyasining elektrlashtirish  va lokomotivlar parkini yangilash loyixalarini amalga oshirish guruhi boshlig‘i;
Kadirov Sardor Yulkunovich - kapital qurilish direksiyasining elektrlashtirish va lokomotivlar parkini yangilash loyixalarini amalga oshirish guruhi  boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari.

2021 yil 16 avgustdan:
Rajabov Abdulxakim Gulomovich  –  “O’ztemirqurilishmontaj” unitar korxonasi moliya va iqtisod bo’yicha Bosh director o’rinbosari.

2021 yil 19 iyuldan:
Abduraxmonov Davronbek Ergashevich –  “Toshkent mintaqaviy temir yoʼl uzeli” UK Bekobod stansiya boshligʼi 

2021 yil 16 iyuldan:
Saidnazirxanova Dilnoza Saidakbarovna – kapital qurilish direksiyasi “Angren-Pap” elektrlashtirilgan temir yo‘l qurilishi” va “Sharg‘unko‘mir” AJ modernizasiya qilish va toshko‘mir ishlab chiqarishni loyihaviy quvvatini yiliga 9000 ming tonna oshirish” loyihalarini amalga oshirish guruhi boshlig‘i o‘rinbosari v.b.

2021 yil 15 iyuldan:
Xakimov Azizjon Abdulloevich – “Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasi “Yangiobod ko‘p tarmoqli naslchilik chorva kompleksi” direktori.

2021 yil 12 iyuldan:
Kaxarov Yerkinjon Vasidovich – yuqori turuvchi, mahalliy hokimiyat va o‘zini-o‘zi boshqarish organlari bilan o‘zaro munosabatlar boshqarmasi boshlig‘i v.b.;
Kurbanov G‘anisher Alisherovich – “O‘ztemiryo‘lmashta'mir” UK kadr va ijtimoiy soha masalalari bo‘yicha bosh direktor o‘rinbosari.

2021 yil 9 iyuldan:
Xudoykulov Oybek Nosirboevich – komplaens-nazorat boshqarmasi boshlig‘i v.b.

2021 yil 8 iyuldan:
Nurmuxamedov Sherali Xikmatullaevich – O‘zbekiston lokomotiv depo boshlig‘ining foydalanish bo‘yicha o‘rinbosari;
Omonkulov Eldor G‘ulom o‘g‘li – O‘zbekiston lokomotiv depo boshlig‘ining ta'mirlash ishlari bo‘yicha o‘rinbosari.

2021 yil 28 iyundan:
Tursunov Xasan Iskandarovich – investisiyalarni jalb qilish va investisiya loyihalarini amalga oshirish boshqarmasi boshlig‘ining v.b.

2021 yil 25 iyundan:
Kadirov Sardor Yulkunovich - kapital qurilish direksiyasining elektrlashtirish va lokomotivlar parkini yangilash loyixalarini amalga oshirish guruhi  boshlig‘i.

2021 yil 24 iyundan:
Ergashev Komil Radjabovich – “Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli” UK Samarqand stansiyasi boshlig‘i.

2021 yil 23 iyundan:
Abdullaev Akramdjon Anarkulovich – “O‘ztemiryo‘lqurilishmontaj” unitar korxonasi bosh direktori;
Samandarov Alibek Zaribovich – maxsus mexanizasiyalashgan yo‘l stansiyasi boshlig‘i v.b.

2021 yil 22 iyundan:
Talipov Murodjon Taxirovich – mehnat muhofazasi, texnika va sanoat xavfsizligi boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari-sanoat xavfsizligi va ekologik monitoring bo‘limi boshlig‘i.

2021 yil 18 iyundan:
Kadirov Sharafiddin Taxirovich – “Ugam-Chotqol davlat biosfera rezervati” unitar korxonasi boshlig‘i.

2021 yil 8 iyundan:
Samandarov Alibek Zaribovich – Maxsus mexanizatsiyalashgan yo‘l stansiyasi boshligining burgulash ishlari bo‘yicha o‘rinbosari.

2021 yil 7 iyundan:
Islamov Abror Anvarovich – Lokomotivlardan foydalanish boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari - motorvagonli harakat sostavi va lokomotivlarni taʼmirlash bo‘limi boshlig‘i;
Kadirov Sayidazim Baxtiyerovich – Lokomotivlardan foydalanish boshqarmasining bosh muhandisi v.b.;
Kudabekov Chingiz Maratovich – Kapital kurilish direksiyasi elektrlashtirish va lokomotivlar parkini yangilash loyihalarni amalga oshirish guruhi boshligi v.b.;
Xudaykulov Odil Xoliyarovich – “Termiz mintaqaviy temir yo‘l uzeli” UK Termiz stansiyasi boshlig‘i.

2021 yil 3 iyundan:
Sadikov Suratjon Maxamatsadikovich – Xarbiylashtirilgan qo‘riqlash boshqarmasi boshlig‘i;
Saidov Raximjon Muratovich – Xarbiylashtirilgan qo‘riqlash boshqarma boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari;
Yo‘ldoshev Abdukaxxor G‘ofur o‘g‘li – “O‘ztemiryo‘lqurilishmontaj” unitar korxonasi bosh muhandisi.

2021 yil 1 iyundan:
Akbarov Murodjon Urinbayevich – Aloqa va signallashtirish boshqarmasi boshlig‘i;
Kaldibayev Alimjan Askarovich – Aloqa va signallashtirish boshqarmasi boshlig‘ining aloqa va SСB qurilmalarida yangi texnika va texnologiyani qo‘llash hamda yangi qurilish bo‘yicha o‘rinbosari;
Raimov Farrux Furkatovich – Aloqa va signallashtirish boshqarmasi bosh muhandisi.

2021 yil 24 maydan:
Maxamatov Farxod Ergashboyevich – “O‘zbekiston” lokomotiv deposi boshlig‘i.

2021 yil 21 maydan:
Zairov Aziz Ashuraliyevich – “Temiryo‘lyonilg‘itaʼmin” boshqarmasi Misken birlashgan yonilg‘i ombor xo‘jaligi boshlig‘i v.b.

2021 yil 17 maydan:
Tashxodjaev Umid Muminxodjaevich – Komplaens-nazorat boshqarmasi boshlig’i v.b.

2021 yil 29 apreldan:
Juraev Askarali Alisher ug‘li – “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK boshligining kadrlar va ijtimoiy masalalar bo’yicha o’rinbosari.

2021 yil 26 apreldan:
To‘xtaev Vaxobjon Xusenovich – Personalni boshqarish va kadrlar tayyorlash boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari.

2021 yil 22 apreldan:
Nurmatov Shavkat Shakiralievich – “O’ztemiryo’lkurilishmohtaj” UK bosh direktori v.b.

2021 yil 21 apreldan:
Raximov Alisher Urakovich – “Ekskavator va gusenisali texnikani ta'mirlash zavodi” UK direktorining moliya va iqtisod masalalari bo‘yicha o‘rinbosari v.b.

2021 yil 19 apreldan:
Odilov Alisher Ravshanovich – “Ko'prikqurilish” tresti” UK boshqaruvchisi.

2021 yil 16 apreldan:
Nazarov Mirzoxid Dusalievich – “Ekskavator va gusenisali texnikani ta'mirlash zavodi” UK direktori v.b.

2021 yil 15 apreldan:
Subanov Ibroxim Mirzaalievich – Kapital qurilish direktsiyasining moliya va iqtisod masalalari bo‘yicha o‘rinbosari.

2021 yil 7 apreldan:
Xasanov Sanjar Ilxom ug‘li – “Toshkent mintqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining Chuqursoy stansiyasi boshlig‘i;
Kochkarov Axmadjan Kamchinbekovich – Texnika va texnologiya nazorati boshqarmasining Toshkent mintqaviy temir yo‘l uzeli bo‘yicha bosh noziri;
Muxammadinov Saxad Ruzievich – “O‘ztemiryo‘lmashta'mir” unitar korxonasi bosh muhandisi;
Ramatov Nurbek Ozatovich – “O‘ztemiryo‘lmashta'mir” unitar korxonasi bosh direktorning ishlab chiqarish bo‘yicha o‘rinbosari.

2021 yil 5 apreldan:
Turaxanov Asror Batirovich – yuqori turuvchi, mahalliy hokimyat va o‘zini o‘zi boshqarish organlari bilan o‘zaro munosabatlar boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari.

2021 yil 1 apreldan:
Xalikov Kodirxon Usarovich – “O‘ztemiryo‘lmashta'mir” unitar korxonasi bosh direktori;
Kadirov Alisher Baxtiyorovich – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘ining o‘rinbosari - “Buxoro-Miskin”, “Urganch-Xiva” temir yo‘l liniyasini, “Marokand-Navoiy”, “Buxoro-Miskin-Xiva” temir yo‘l uchastkasini elektrlashtirish bo‘yicha qurilish boshlig‘i;
Niyazov Shaydulla Muxamadievich – kapital qurilish direksiyasi boshlig‘i o‘rinbosari.

2021 yil 24 martdan:
Abdullaev Nusratillo Sa'dullaevich – Sanoat faoliyatini tashkil etish va nazorati boshqarmasi boshlig‘i – Bosh menedjer – bosh muxandis o‘rinbosari;
Dosmetov Jamalitdin Kamalovich – "Temiryo‘lyonilg‘ita'min" boshqarmasi boshlig‘ining moddiy-texnik ta'minot bo‘yicha o‘rinbosari;
Saydullaev Rashid Baykaraevich – "Temiryo‘lyonilg‘ita'min" boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari.

2021 yil 12 martdan:
G‘ulomov Abrorjon Asqarovich – “O‘zbekiston temir yullari” aksiyadorlik jamiyati boshqaruv raisi huzuridagi kotibiyat boshlig‘i o‘rinbosari-ijro etishni nazorat qilish bo‘limi boshlig‘i;
Xolmuradov Jaloliddin Raxmanovich – Buxoro lokomotiv deposi boshlig‘i;
Xaydarov Lutfullo Ibroximovich – Lokomotivlardan foydalanish boshqarmasi boshlig‘ining foydalanish bo‘yicha o‘rinbosari.

2021 yil 2 martdan:
Xakimov Bekmurot Baxtiyorovich – “Ekskavator va gusenisali texnikani ta'mirlash zavodi” unitar korxonasi direktorining ishlab chiqarish bo‘yicha o‘rinbosari vazifasini bajaruvchisi.

2021 yil 1 martdan:
Rasulov Ikrom Anvarovich – 203-sonli tajriba yo‘l mashina stansiyasi boshlig‘i o‘rinbosari;
Boboqulov Djamshid Nosirovich – “O‘zbektemiryo‘lekspedisiya” unitar korxonasi qoshidagi “Sogdiana Trans” sho‘'ba korxonasi direktori vazifasini bajaruvchisi.

2021 yil 19 fevraldan:
Xamroliyev Azizjon Ibroximjonovich - Personalni boshqarish va kadrlar tayyorlash boshqarmasi boshligʻi;
To‘xtaev Vaxobjon Xusenovich – Personalni boshqarish va kadrlar tayyorlash boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari;
Jumabaev Omirzax Bazarovich – «Qoʻngʻirot mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitar korxonasi Urgench lokomotiv deposi boshlig‘i.

2021 yil 18 fevraldan:
Sharipov Ilyosbek Ilxomovich – Boshqaruv raisi huzuridagi kotibiyat boshligʻi.

2021 yil 11 fevraldan:
Axmedov Shuxrat Xayrullaevich –  “O‘zbekiston” lokomotiv deposi boshlig‘ining foydalanish bo‘yicha o‘rinbosari.

2021 yil 11 yanvardan:
Dexkanov Davron Tulkunovich – Logistikani rivojlantirish va raqamlashtirish bosh boshqarmasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari.

2021 yil 4 yanvardan:
Dadaxanov Dilmurod Kazagalievich – Aloqa va signallashtirish boshqarmasi boshlig‘ining SSB bo‘yicha o‘rinbosari.

2020 yil 25 dekabrdan:
Sag‘dullaev Feruz Fatxullaevich – “Ugam-Chotqol davlat biosfera rezervati” unitar korxonasi boshlig‘ining o‘rinbosari.

2020 yil 23 dekabrdan:
Abdullaev Shuxrat Ibadullaevich – Kapital qurilish direksiyasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi.

2020 yil 15 dekabrdan:
Mansurova Dilorom Maxsudovna – Temiryo‘lchilar madaniyat saroyi direktori.

2020 yil 14 dekabrdan:
Turdiev Uchkun Orifovich – “Buxoro mitaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining Buxoro-1 stansiya boshlig‘i;
Xudayarov Abdigappar Azatovich – “Qung‘irot mintaqaviy temir yo‘l uzeli” unitar korxonasining Qoraqalpoq temir yo‘l distansiya boshlig‘i.

2020 yil 16 oktyabrdan:
Xamroliyev Azizjon Ibroximjonovich -Personalni boshqarish va kadrlarni tayyorlash boshqarmasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi;
Sharipov Ilyosbek Ilxomovich – Boshqaruv raisi huzuridagi kotibiyat boshligʻi vazifasini bajaruvchisi; 
Xamdamov Nurali Muxtorovich – Yagona dispetcherlik markazi boshligi oʻrinbosari-lokomotivlardan foydalanish boʻlimi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi;
Soriyev Akmal Eshmo`minovich – «Qarshi mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitary korxonasining Qarshi lokomotiv deposi boshligʻi;
Salimov Muxsin Madaminovich – «Qoʻqon mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitar korxonasi Qoʻqon lokomotiv deposi boshligi; 
Turdiyev Uchqun Orifovich – «Buxoro mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitary korxonasining Buxoro-1 stansiyasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi;
Japakov Sherali Umarovich – Sardoba suv ombori ob'ektidan foydalanish va rivojlantirish boʻyicha direktsiyasi boshlig'ining oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi. 
Axmadjonov Qaxramon Baxodir o`g`li – «Qoʻqon mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitary korxonasi boshligʻining oʻrinbosari-Namangan bekati boshligʻi vazifasini bajaruvchisi;
Artikov Nuriddin Nuraliyevich – «Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj» unitar korxonasining bosh muxandisi;
Abdullayev Akramdjon Anarkulovich – «Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj» unitary korxonasi bosh direktorining qurilish boʻyicha oʻrinbosari

2020 yil 25 avgustdan:
Raxmangulov Viner Munirovich –Yuridik boshqarma boshligʻi oʻrinbosari.

2020 yil 17 avgustdan:
Yusupov Farxod Ruzmamatovich – Yuridik boshqarmasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2020 yil 29 iyuldan:
Kamalov Bekzod Abdullayevich – «Koʻprikqurilish» tresti unitar korxonasi boshqaruvchisi vazifasini bajaruvchisi.

2020 yil 28 iyuldan:
Saidov Abrorjon Anvarovich – Ishlarni boshqarish direktsiyasi boshligʻi oʻrinbosari;
Xamroliyev Azizjon Ibroximjonovich – Personalni boshqarish va kadrlarni tayyorlash boshqarmasi boshligʻi oʻrinbosari.

2020 yil 17 iyuldan:
Ruxitdinov Shuxrat Kamiljanovich – «Oʻztemiryoʻlmashta'mir» unitar korxonasi bosh direktorining iqtisod va moliya masalalari boʻyicha oʻrinbosari;    
Ramatov Nurbek Ozatovich – «Oʻztemiryoʻlmashta'mir» unitar korxonasi bosh direktorining kadr va ijtimoiy soha masalalari boʻyicha oʻrinbosari.

2020 yil 6 iyuldan:
Gulomov Tulkin Tursunovich – «Qoʻqon mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitar korxonasining Oxunboboev stantsiyasi boshligʻi;
Raxmanov Rashid Omonovich – «Qoʻqon mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitar korxonasining Qoʻqon aloqa va signallashtirish distantsiyasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2020 yil 1 iyuldan:
Atajanov Kamal Atavayevich – Aktsiyadorlar bilan korporativ munosabatlar boshqarmasi boshligʻi. 

2020 yil 30 iyundan:
Sodikov Jaxongir Xamidullayevich – «Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitar korxonasining Xovos temir yoʻl distantsiyasi boshligʻi;
Burnashev Shamil Rinatovich – Strategik rivojlanish boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari.

2020 yil 25 iyundan:
Xusainov Navruz Baxtierovich – «Buxoro mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitar korxonasining Samarqand stantsiyasi boshligʻi tayinlangunga qadar vazifasini bajaruvchisi.

2020 yil 15 iyundan:
Karimov Kamil Raxmatillaeyevich – Harbiylashtirilgan qoʻriqlash boshqarmasi boshligʻi oʻrinbosari - Qamchiq otryadi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.

2020 yil 5 iyundan:
Abdullayev Xurshid Xashimovich – Qoʻqon temir yoʻl transporti kasb-hunar kolleji direktori vazifasini bajaruvchisi;
Erdanov Nodirbek Ibragimovich – «Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj» unitar korxonasi bosh direktori o'rinbosari - Gidrotexnik inshoatlar qurish direktsiya boshlig'i vazifasini bajaruvchisi.

2020 yil 26 maydan:
Kaxxorov Said Jabborovich – Sardoba suv ombori ob'ektidan foydalanish va rivojlantirish boʻyicha direktsiyasi boshlig'i vazifasini bajaruvchisi. 

2020 yil 24 apreldan:
Allamberganov Tenelbay Berkinbayevich – «Qoʻngʻirot mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitar korxonasi Qoʻngʻirot lokomotiv deposi boshligʻi;
Jumabayev Omirzax Bazarbayevich – Lokomotivlardan foydalanish boshqarmasi boshligʻining foydalanish boʻyicha oʻrinbosari.

2020 yil 21 apreldan:
Kaxarov Erkinjon Vasidovich – «Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj» unitar korxonasi bosh direktorining birinchi oʻrinbosari;
Odilov Alisher Ravshanovich – «Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj» unitar korxonasi bosh direktori.
 
2020 yil 20 apreldan:
Baxadirov Akmalxon Fuod oʻgʻli – Xalqaro hamkorlik va tashqi iqtisodiy aloqalar boshqarmasi boshligʻi oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.
 
2020 yil 9 apreldan:
Muxamedov Rustam Miniaxmedovich – Logistikani rivojlantirish va raqamlashtirish bosh boshqarmasi boshligʻining xalqaro tranzit koridorlarni rivojlantirish boʻyicha birinchi oʻrinbosari;
Asrorov Sanjar Sattorovich – Tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi;
Sharipov Ilyosbek Ilxomovich – Boshqaruv raisi huzuridagi kotibiyat boshligʻi oʻrinbosari – ijro etishni nazorat qilish boʻlimi boshligʻi.

2020 yil 3 apreldan:
Artikov Nuriddin Nuraliyevich – «Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj» unitar korxonasi bosh direktorining qurilish boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.
 
2020 yil 27 martdan:
Mansurova Dilorom Maxsudovna – Madaniyat-maʼrifat markazi direktori;
Amanov Avaz Miragzamovich – Madaniyat-maʼrifat markazi direktori oʻrinbosari.
 
2020 yil 20 martdan:
Madraximov Shodlik Nazarovich – Qishloq xoʻjaligi boshqarmasi boshligʻi oʻrinbosari.

2020 yil 19 martdan:
Umarov Nurbek Axmadovich – «Sardoba» suv ombori obyektlaridan foydalanish va rivojlantirish boʻyicha direksiyasi boshligʻi oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.
 
2020 yil 13 martdan:
Nurmatov Shavkat Shakiraliyevich – Kapital qurilish direksiyasi boshligʻi oʻrinbosari;
Toshxodjayev Umid Muminxodjayevich – Logistikani rivojlantirish va raqamlashtirish bosh boshqarmasi boshligʻining davlat ichidagi logistikani rivojlantirish boʻyicha oʻrinbosari;
Qosimov Adxamjon Qaxramonovich – «Oʻztemiryoʻlhisob»  markazi boshligʻi oʻrinbosari.
 
2020 yil 12 martdan:
Kurbanov Sherali Tursunovich – «Termiz mintaqaviy temir yoʻl uzeli»  unitar korxonasining Gʻalaba stansiyasi boshligʻi.
 
2020 yil 3 martdan:
Fayzullayev Shamsutdin Zuxrutdinovich – Mehnat muhofazasi, texnika va sanoat xavfsizligi boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari.
 
2020 yil 26 fevraldan:
Xudoykulov Asqar Xoljigitovich – Oʻzbekiston lokomotiv deposi boshligʻining taʼmirlash ishlari boʻyicha oʻrinbosari;
Babaxalov Narbuta Eshnazarovich – «Oʻzbekiston temir yoʻllari»  aksiyadorlik jamiyati boshqaruv raisining maʼnaviy-maʼrifiy ishlar samaradorligini oshirish, davlat tili toʻgʻrisidagi qonun hujjatlariga rioya etilishini taʼminlash masalalari boʻyicha maslahatchisi.
 
2020 yil 24 fevraldan:
Azimov Xasan Shovkatovich – Yuk va tijorat ishlari boshqarmasi boshligʻining birinchi oʻrinbosari;
Azimov Mansur Toxirovich – «Oʻztemiryoʻlmashtaʼmir» unitar korxonasi «Quyuv mexanika zavodi» shuʼba korxonasi direktorining tijorat masalalari boʻyicha oʻrinbosari;
Eshonkulov Farmon Maxammadiyevich – «Oʻztemiryoʻlmashtaʼmir»  unitar korxonasi «Quyuv mexanika zavodi» shuʼba korxonasi direktorining ishlab chiqarish boʻyicha oʻrinbosari.
 
2020 yil 14 fevraldan:
Ollamov Alisher Yarashovich – Personalni boshqarish va kadrlar tayyorlash boshqarmasi boshligʻi;
Mamasidikov Muxsinjon Musajonovich – Sogʻliqni saqlash xizmati boshligʻi.
 
2020 yil 10 fevraldan:
Samadov Xasan Tursunmurod oʻgʻli – Temir yoʻl texnikasi, mashina va mexanizmlar boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Qodirov Toir Dilshadovich – «Oʻzbekiston temir yoʻllari» AJ boshqaruv raisi yordamchisi.
 
2020 yil 4 fevraldan:
Djalalov Xodjiakbar Salimdjanovich – «Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitar korxonasi boshligʻi oʻrinbosari – tashish va stansiyalar ishlari boʻlimi boshligʻi vazifasini bajaruvchisi.
 
2020 yil 30 yanvardan:
Qodirov Toir Dilshadovich – Ishlarni boshqarish direksiyasi boshligʻi oʻrinbosari;
Babaxalov Narbuta Eshnazarovich – «Oʻzbekiston temir yoʻllari» aksiyadorlik jamiyati boshqaruvi raisining maslahatchisi.
 
2020 yil 29 yanvardan:
Kumakov Nasibila Mamatovich – «Oʻztemiryoʻlmashtaʼmir» unitar korxonasi «Andijon-mexanika zavodi» shuʼba korxonasi direktorining ishlab chiqarish va yuk vagonlarini qurish, taʼmirlash boʻyicha oʻrinbosari;
Tadjiboyev Baxtiyor Abdulazizovich – «Oʻztemiryoʻlmashtaʼmir» unitar korxonasi «Andijon-mexanika zavodi» shuʼba korxonasi direktorining umumiy masalalar boʻyicha oʻrinbosari.
 
2020 yil 27 yanvardan:
Kadirov Azizjon Sharipdjonovich – «Toshkent mintaqaviy temir yoʻl uzeli» unitar korxonasi boshligʻining Xovos mintaqasi boʻyicha oʻrinbosari – Xovos stansiyasi boshligʻi.
 
2020 yil 22 yanvardan:
Tulyaganov Oybek Turabekovich – «Koʻprikqurilish» tresti unitar korxonasi boshqaruvchisi vazifasini bajaruvchisi;
Xadjayev Xusniddin Jurayevich – Maxsus mexanizatsiyalashgan yoʻl stansiyasi boshligʻining inshootlar boʻyicha oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.
 
2020 yil 22 yanvardan:
Yusupjonov Baxtiyor Yusupjon oʻgʻli – Strategik rivojlanish boshqarmasi boshligʻining oʻrinbosari vazifasini bajaruvchisi.
 
2020 yil 14 yanvardan:
Subanov Ibroxim Mirzaaliyevich – «Oʻztemiryoʻlqurilishmontaj» unitar korxonasi bosh direktorining iqtisod va moliya masalalri.
 
2020 yil 13 yanvardan:
Nurmatov Shavkat Shakiraliyevich – Logistikani rivojlantirish va raqamlashtirish bosh boshqarmasi boshligʻining davlat ichidagi logistikani rivojlantirish boʻyicha oʻrinbosari.